tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Baskılı Promosyon Termos Ürünleri

Kaliteli hediye ve dağıtım amaçlı promosyon ürünleri düşünüyorsanız termoslar bu noktada sizin için en iyi ürünlerden biri olacaktır. Modellerine göre üzerine resimli baskı veya lazer baskı çeşitleri uygulanabilmektedir.

Promosyon termos 6 saat sıcak soğuk tutma yapabilen çelik ürünlerdir. Kendi içlerinde birçok özelliği barındırır. Dereceli göstergeli, altı tutuculu, frenc-press modeller gibi çeşitleri vardır.

Dereceli termoslar genellikle kapaklarında içindeki sıcaklığı gösterebilmektedir. İçerisindeki sıvı 20 derece ise bunu size gösterir. Hem estetik hem kullanışlı bir promosyon ürünü olacaktır.

Altı tutuculu yapışma özelliğine sahip promosyon termos genellikle yolculuk ve hareketli işlerde çalışanlar için çok ideal olur. Düz zeminlere yapışabilen ve bu özelliği ile yolculuk esnasında da güvenle kullanabileceğiniz modellerdir.

Frenc Press dediğimiz ise demleme özelliğini barındırır. Bunlar içerisine çay vb ürünler konulup, press edilip üzerine su konularak size demleme işleminde de yardımcı olur.

Promosyon termoslar tamamen sızdırmaz ve çelikten üretilir. Kapasite ve model olarak çeşitleri vardır. Özelliklerine göre promosyon termos fiyatları belirlenir. İstediğiniz ürün belirledikten sonra baskı yapılacak görsel veya logo görülerek adet sayısına göre iskonto yapılır ve ürünün fiyatı ortaya çıkar.

Mataralar ile karıştırılmamalıdır. Mataralar genellikle plastik olur ve sıcak soğuk özelliği yoktur. Görünüm olarak yakın olsalar da özellik olarak tamamen farklı promosyon ürünleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.