Makale

Promosyon Kalem Promosyoncu

Promosyon Kalem Promosyoncu

| |

Promosyon sektörü temmuz ayı  için biraz dinlenme ayı sayılır. Biraz da dostları hatırlama, acı kahve eşliğinde hatıraları tazeleme zamanı.

Muhabbetini sevdiğim sektörün duayenlerinden   promosyoncu büyüğüm ile sektörü analiz ederken  kelam arasına elime iki kalem tutuşturuverdi.  Baktım; kalemler aynı logo firmaları aynı. Her şey aynı derken baskı kalitesi farklılaşıverdi: Biri sektörde yıllarını vermiş bir firmaya biri de merdiven altı günü kurtarma derdindeki bir firmaya ait.

Baktım gördüm ki işini aşkla yapanlar en güzel ürünleri çıkarıyorlar…

Günü kurtarma derdinde olanlar ise “Promosyoncu” olacağım derdindeler…

Her ne kadar bilişim hayatımızın her yanını kuşatsa da hala kalemlerle olan serüvenimiz aralıksız devam ediyor, edecekte. Bir ofis masasında, bir öğrencinin çantasında yer bulan kalem yerini kimseye kaptırmayacak gibi. İnsanlığın birçok alanda ilerlemesini sağlayan kalem çokça övgüye de layık. Burası kesin...

Elimizden düşmeyen kalemler yıllardır reklamların çalışma alanı oldu. Evet promosyon ürünleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden biri de promosyon kalem olsa gerek.  

Toptan kalem alımlarıyla çok cazip bir alternatif olan bu ürün ile firmalar oldukça ekonomik bir şekilde kendilerini tanıtıyorlar. Belki de kalemi bu kadar aranılan promosyon ürünü yapan da biraz bu maliyeti.

Rengarenk promosyon tükenmez kalem ve promosyon plastik kalem çeşitleri bir çok firmanın kataloglarında yada web sitelerinde hep en büyük alanları kaplıyor. 

Geçenlerde bir okul için promosyon kurşun kalem araken  kataloglarda kaybolup gidiverdiğimizi farkettim. Ne kadar çok çeşit ve ürün var öyle...

Baskılı kalem promosyon ürünleri artık çok modern ve hızlı üretim cihazları ile bizlere sunuluyor. Aşağıda bu üretim ortamlarından zevkli bir videoyu izleyebilirsiniz.

İnsanlar Çok özel kişiler için bazen eşantiyon hediyelik kalem arayışına giriliyor.

Çok özel insanlara çok özel bir hediye: Kalem ve kalem seti. İnanın benim bile çok hoşuma gidiyor sevdiğiniz birinden özel bir kalem seti hediyesi.

Sektörde adet olarak en çok dağıtılan ürün olan kalem öyle gözüküyor ki uzun süre daha firmaların tanıtımını sağlamaya devam edecek…

promosyon kalem 1000 adet toptan tükenmez kalem kalem seti hediyelik renkli tükenmez kalem seti

Promosyon kalem ilanlarını incelemek için tıklayınız