Makale

Promosyon Şapka

Promosyon Şapka

| |

Konu Başlıkları: promosyon şapka imalatı, promosyon şapka fiyatları, baskılı şapka, toptan şapka, ucuz şapka, şapka yapımı 

Baharın o yağmurlu günleri artık geride kaldı. Havalar ısındı, mevsimler yaz ayları ile tanıştırdı bizi. Kışın kalabalık gardıropları artık yerini daha ince elbiselere bıraktı. Çeşit çeşit şapka modelleri de gardıroplarda yerini aldı.

Firmalar her zaman o dönemin şartlarına uygun promosyon ürünlerini dost ve müşterilerine sunmak isterler. Şapka sizin en kıymetli yerinizi yani kafanızı sıcak ve tozdan korur. Tarih boyunca şapka hep bu yüzden kullanılagelmiştir. Firmalarda bu gerçekten yola çıkarak yeni bir reklam alanı oluşturmuşlardır: Promosyon Şapka ile tanıtım.

Şapka yaz aylarının olmazsa olmazıdır. Böyle olunca da promosyon şapka çok tesirli bir reklam stratejisi oluveriyor. Bu yüzden dolayı  sektör için yaz dönemi hummalı bir çalışma dönemidir. Toptan şapka imalatı ile harıl harıl müşterilerine ürün yetiştirmek için mesai harcarlar. Her dönem en güzel şapkalar üretilmeye, müşterilerinin firmalara olan dikkatlerini çekmeye çalışılır.

Şapka yapımı bir sanattır.Ama daha önemli olan ve dikkat çeken ise şapka baskı sürecidir. Kumaş kalitesi, renklerin uyumu, baskı kalitesi, baskı yeri dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır.

Promosyon şapka da seçeceğiniz kumaş oldukça önemlidir. Birkaç giyimden sonra deforme olan şapkalar firma reklamı açısından büyük tahribatlar açar. Fiyat performans belki iyi bir mantıktır. Ama çok ucuzada aldanmayın!

Logonuza göre şapka rengi seçimini çok iyi yapmanız gerekecektir. Beyaz şapka her ne kadar da her logo rengine gitse de kirlenmesi açısından  seçerken bir daha düşünün derim.

promosyon şapka fiyatları ankara promosyon şapka merter promosyon şapka bursa bursa şapka imalatçıları promosyon şapka fiyatları istanbul kaya şapka promosyon şapka fiyatları izmir promosyon şapka antalya

Baskı kalitesi aslında sizi “vezir” yada “rezil” yapacak önemli bir husus. Bu konuda karar verirken iki kez düşünün!

Ve son olarak logo ve diğer materyallerin yerleşim düzeni. Bu konuda da promosyoncunuz ile istişareler ile en doğru sonuca ulaşacaksınız.

Ve birçok firma için asıl mesele: baskılı şapka fiyatları

Baskılı şapka yaptırmak istiyorum, promosyon şapka en ucuz nerede bulunabilinir?

Promosyon Şapka Fiyatları

Promosyon şapka imalatı yapan bir firma da ilk kriteriniz hiçbir zaman promosyon şapka fiyatları olmamalıdır. Fiyat sizi maliyet açısından rahatlatabilir ama ortaya çıkacak ucuz şapka firmanız için tam bir facia olabilir. Unutmayın Promosyon sizin müşterinizdeki itibarınızdır. Hiç kimse parası ile rezil olmak istemez. Bu yüzden kesinlikle promosyoncu firmanın geçmişteki ürünlerini ya da size vereceği numuneyi incelemeden üretime geçmeyin!

Her ne kadar gözünüz korktu ise de şapka üreticileri şapka yapımı işini çok ciddiye alıyorlar. Size de onlarca şapka türleri arasından firmanıza en uygun olanı bulmak kalıyor. Toptan şapka üretim sürecini promosyoncunuz ile en güzel şekilde yürütebilirsiniz. İyi niyet ve tecrübe hatayı en aza belki de sıfıra çekecek ve en kaliteli şapka size sunulacaktır.

Bu yaz piyasa da  çok güzel promosyon şapkalar göreceğiz…

Promosyon Şapka ilanlarımızı incelemek ister misiniz?