Hakkımızda

Türkiye'nin ilk ve tek promosyon ilan sitesi olan Promosyon Arabul;  Promosyon Ürünleri, Promosyon Tedarik, Promosyon Kariyer ve Promosyon İş Makinaları kategorilerinde ilanları, sektörle alakalı haberleri ve sektöre dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz, bir arada bulabileceğiniz bir platformdur.
Çok yakın bir zamanda  kurulan ve çalışmalarına hız veren  eden Promosyon Arabul, genişleyen kadrosu ve kullanıcı odaklı ara yüzüyle sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.
Promosyon Arabul ailesi olarak her geçen gün bünyemize kattığımız yenilikler ile mutluluk odaklı bir çalışma yürütüyor ve bu misyonumuza uygun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Değişim ve yenilikle hareket etme özelliğimizi kullanıcılarımıza da hissettirmeyi amaç ediniyoruz.

Hedeflerimiz
Promosyon sektöründe bireysel ve kurumsal üyelerimiz için   kesintisiz hizmet vererek, kazancı ve güveni artırmayı temel hedefimiz olarak ele alıyoruz. Biz promosyon ürün arayan kişilere  kaliteli ve ucuz promosyon ürünleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Firmalarında toptan promosyon ürünlerini internet üzerinden siteyi takip edenlere sunmalarını sağlıyoruz. 
Sektörün En Büyük İlan Sitesi" mottosuyla yola çıkıp her aşamada iş ortaklarımızın yanında olmayı benimserken aynı zamanda son kullanıcı ve üyelerimizin mutluluğunu da çalışmalarımızın odak noktası haline getiririz.
Promosyon Ürünleri üzerine yüz binlerce ilanı yakında bu sitede bulacaksınız. Bu site aynı zamanda bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişilerinde bir ilan merkezi olacak. Promosyon ürünlerini son kullanıcıya ulaştırdığımız gibi promosyon ürün için kullanılan hammaddenin de promosyonculara ulaştırılmasında da önemli bir merkez olacağız. Yine ayrıca bu sektörde kullanılan tüm araç gereçlerin alınıp-satıldığı hatta kiralama işlemlerinin yapıldığı bir site geliştirdik.

Bakış Açımız
Tüm kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğine inanıyor bu nedenle mutlu müşteri ve kullanıcılar yaratabilmek adına ziyaretçilerimizi yormadan aksiyon almaya önem veriyoruz.

Promosyon Arabul ailesi olarak siz sektör liderlerinin reklam promosyon ürünlerini farklı promosyon ürünü arayan müşterilerinize tanıtmanızı sağlıyoruz.

Sektörde promosyon ürünleri fiyatları konusunda belirleyici bir site tasarladık. Binlerce firma burada. Böylelikle müşterilerinizin promosyon nedir sorusun etrafında  sürekli bir  ilginç promosyon ürünleri arama telaşını da çözmüş oluyoruz.